HAMAROSAN NYITUNK!
Webáruházunk még nem aktív, de pár nap múlva nyitunk.
Addig is szívesen segítünk, ha felhívsz bennünket telefonon vagy bejössz személyesen az üzletbe.
A megrendelt termékeket nem szállítjuk ki!

Webáruházunk tesztüzemben fut,
a megrendeléseket nem teljesítjük!

Emailen vagy telefonon azonban szívesen állunk rendelkezésedre!
info@pfloor.hu
+36 (83) 516-052

ÉRTÉKESÍTŐ/RAKTÁROS

KARRIER

Szőnyeg és lakástextil kereskedésünkbe, a keszthelyi Szőnyegországba

pozícióba, talpraesett, kreatív, lakberendezés iránt érdeklődő munkatársat keresünk.

A keszthelyi Szőnyegország (www.szonyegorszag.hu.) üzemeltetője a P-floor Kereskedelmi Kft. A cég a magyarországi szőnyeg- és lakástextil piacon 26 éve jelen lévő stabil családi vállalkozás.

Üzletünk egy 2000 m2 alapterületű, lakberendezési célra tervezett épületben található, ahol kb.1000 m2-en kiskereskedelmi üzlet működik 2 szinten, míg kb.1000m2-en nagykereskedelmi tevékenységet folytatunk. Alaptevékenységünk szőnyeg, PVC, laminált padló, függöny, ágytakaró, és lakástextil kiegészítők forgalmazása saját üzleteken, viszonteladói hálózaton és barkácsáruház láncokon keresztül.

Az eltelt évek alatt sok ezer otthonba jutottak el az általunk forgalmazott termékek, rengeteg törzsvásárlónk megelégedéssel keresi fel újra és újra üzletünket. Szolgáltatásaink méltán tették vonzóvá termékeinket, mivel az általunk forgalmazott anyagokat be is építjük, fel is szereljük az otthonteremtőknél. Megbízható burkolókkal vagyunk kapcsolatban, akik szőnyegeznek, parkettáznak, tapétáznak, szakembergárdánk pedig karnisozik, függönyözik.

Folyamatosan fejlődünk, üzletünkben egy fiatalos csapat dolgozik, és más pozíciók mellett a kiskereskedelmi üzlet burkolati osztályára elhivatott értékesítő/raktárost keresünk.

Az értékesítővel szemben elsődleges követelmény az átlag feletti motivációs-, kommunikációs-, és problémamegoldó képesség. Sok a lakossági törzsvásárlónk, a környékbeli panziók, szállodák is nagyon jó partnereink, rengeteg munkát adnak nekünk, ezért a velük való kapcsolattartás és a kiemelt egyedi bánásmód is az értékesítő feladata.

Cégünk évek óta profi vállalatirányítási rendszerrel dolgozik, ami nagyban megkönnyíti a munkáját, mivel értékesítési adatokat, készlet- és forgalmi listákat pillanatok alatt lehet kinyerni belőle.

Főbb feladatai:

  • Kiszolgálja a kiskereskedelmi vevőket, részükre árajánlatot készít
  • Felveszi a kiskereskedelmi vevőrendeléseket, munkákat, intézkedik az áruk kiszállításáról
  • Gondoskodik a bolt és részlegének arculati elemeinek, árukészletének ízléses elhelyezéséről
  • Közvetlen felettesének fogyás alapján javaslatot az árubeszerzésre
  • Összeírja és leadja a rendeléseket a beszerzés részére
  • Az érvényben lévő árlisták alapján meghatározza, majd folyamatosan ellenőrzi a számítógépes rendszerben és a termékeken a kiskereskedelmi árakat, elvégzi a szükséges átárazásokat, erről értesíti az illetékes munkatársakat
  • Kezeli a vevői reklamációkat, jogosságuk esetén megoldja a vevő kívánságának és a cég érdekeinek megfelelően
  • Közreműködik az éves és időszaki leltárak elkészítésében
  • Részt vesz a szükséges oktatásokon (munkabiztonsági, tűzvédelmi, áruismereti)
  • Rendben és tisztán tartja a részlegét, gondoskodik az áruk szakszerű elhelyezéséről

A raktárvezető utasításai alapján:

  • Elhelyezi a beérkező árukat a raktárban
  • Mozgatja az árut a raktáron és az épületen belül
  • A munkabiztonsági előírások betartásával kezeli a raktári gépeket berendezéseket

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány, aktív vezetői tapasztalattal
  • számítógép felhasználói szintű ismerete (Word, Excel)
  • hasonló területen szerzett legalább 2 év tapasztalat
  • német vagy angol nyelvtudás
  • kiváló kommunikációs készség, barátságos fellépés, nagy teherbírás, pontosság

Hozzáállása:

  • csak olyan munkatársra van szükségünk, aki pozitív, nem azon gondolkodik egy nehezebb feladatnál, hogy az miért lehetetlen, hanem azon, hogy hogyan oldja meg.
  • önálló gondolatokkal rendelkezzen, nem riad vissza az új ötletek megvalósításától
  • az ideális munkatárs csak első alkalommal kérdezi, „Hogyan csináljam?” utána már tudja

Amit kínálunk:

  • stabil, teljesítményarányos jövedelem
  • rendszeres szakmai képzések
  • fejlődési és előrelépési lehetőség
  • kellemes munkakörnyezet
  • dinamikus, fiatalos csapat

Munkavégzés helye:
Szőnyegország,
P-floor Kft 8315 Gyenesdiás (Keszthely), Kereskedők útja 10.

Amennyiben szeretnél egy kreatív és változatos munkakörnyezetben dolgozni, ha érdekel a lakberendezés, jelentkezz fényképes pályázatoddal (motivációs levél, magyar nyelvű önéletrajz), az office@pfloor.hu e-mail címen, a tárgy mezőben „Értékesítő/raktáros pályázat”-ként megjelölve. A pályázatban kérjük a fizetési igényed is megjelölni.