HAMAROSAN NYITUNK!
Webáruházunk még nem aktív, de pár nap múlva nyitunk.
Addig is szívesen segítünk, ha felhívsz bennünket telefonon vagy bejössz személyesen az üzletbe.
A megrendelt termékeket nem szállítjuk ki!

Webáruházunk tesztüzemben fut,
a megrendeléseket nem teljesítjük!

Emailen vagy telefonon azonban szívesen állunk rendelkezésedre!
info@pfloor.hu
+36 (83) 516-052

Pénzügyi asszisztens

KARRIER

Keszthelyi központú, már 30 éve stabilan működő cégünkhöz keresünk új munkatársat
pénzügyi asszisztens
munkakörbe.

Egyik cégünk, a P-floor Kft. a magyarországi szőnyeg- és lakástextil piacon 1993 óta jelenlévő stabil családi vállalkozás, mely saját belföldi viszonteladó partnerekkel és külföldi beszállítókkal rendelkezik. A kiskereskedelemmel foglalkozó területünk széles körben ismert és számos visszatérő vásárlóval rendelkezik. Alaptevékenységünk szőnyeg, PVC, laminált padló, függöny, ágytakaró, és lakástextil kiegészítők forgalmazása.

Cégünk a Cservölgy 35 Invest Kft. családi házak építésével foglalkozik. A területvásárlásoktól egészen a belső terek berendezéséig.

Küldetésünk: Egyedi látásmódunkkal, maximalizmusunkkal, valamint emberközpontú segítségnyújtással, a lakástextíliáinkkal és a burkolatainkkal igazi otthonná tenni a Balaton-felvidéki ügyfeleink házait és lakásait.

Vagy, Egyedi látásmódunkkal, maximalizmusunkkal, valamint emberközpontú segítségnyújtással igazi otthonná tenni a Balaton-felvidéki ügyfeleink házait és lakásait.

Főbb feladatai:

  • cégeken belüli könyvelési anyagok előkészítése
  • a számlázással kapcsolatos dokumentációk készítése
  • rendszeres pénzügyi kimutatások készítése
  • adatok kezelése és statisztikák készítése
  • folyamatos kapcsolattartás a kereskedelmi vezetővel és a könyveléssel
  • munkaügyi feladatok elvégzése
  • kapcsolatot tart gyárakkal, beszállítókkal, fuvarozó cégekkel, viszonteladókkal
  • ellenőrzi a beérkező szállítólevelek, számlák tartalmát, helyességét

Elvárások:

  • pénzügy-számviteli vagy mérlegképes könyvelési tanulmány
  • számítógép felhasználói szintű ismerete (Word, Excel)
  • hasonló területen szerzett legalább 2 év tapasztalat
  • angol vagy német nyelvtudás
  • nagy teherbírás, precíz, pontos munkavégzés

Amit kínálunk:

  • stabil jövedelem
  • szakmai előrelépési lehetőség
  • dinamikus, fiatalos csapat

Munkavégzés helye:

  • P-floor Kft 8315 Gyenesdiás, Kereskedők útja 10.

Amennyiben képesnek érzi magát a munkakör betöltésére, várjuk fényképes pályázatát (motivációs levél, magyar és angol vagy német nyelvű önéletrajz), az office@pfloor.hu e-mail címre, a tárgy mezőben „Kereskedelmi ügyintéző pályázat”-ként megjelölve. A pályázatban kérjük a fizetési igényt megjelölni.